Керівник апарату суду за 15 тисяч пропонував вирішити питання з адмінпротоколом

Керівнику апарату одного із міських судів Дніпропетровщини інкримінують отримання 15 тисяч гривень хабаря, – стало відомо із інформації офіційного сайту Генпрокуратури України.  

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як деталізують у прокуратурі, встановлено: у квітні цього року до керівника апарату суду одного з міських судів Дніпропетровської області звернувся громадянин, аби з’ясувати дату судового розгляду адмінпротоколу про вчинення ним правопорушення – керування авто у стані алкосп’яніння, скоєне повторно. Керівник апарату суду запропонував чоловікові «допомогу» у вирішенні питання щодо звільнення його від адміністративної відповідальності, якщо отримає 15 тисяч гривень. Під час передачі цих грошей керівника апарату суду і затримали правоохоронці.  

Нещодавно Павлоградська місцева прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт відносно підозрюваного за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Чи дійсно винен чоловік і яке має понести покарання – це вирішить суд.