У голови району Харкова слідчі виявили незадекларовані коштовності на 600 тисяч

Слідчі прокуратури Харківської області повідомили про підозру голові адміністрації одного з районів Харківської міської ради за статтею 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), – інформує прес-служба прокуратури Харківської області.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

За даними слідства, йдеться про коштовності вартістю понад 600 тис грн. Зазначені цінності були вилучені під час обшуку в рамках розслідування кримінального провадження.

 У прокуратурі нагадують, що відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкт декларування зобов’язаний зазначити у декларації відомості про цінне рухоме майно, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів. У той же час у декларації голови адміністрації ані за 2016, ані за 2017 роки даних про ювелірні вироби на зазначену суму немає.

 Окрім того, прокуратура Харківської області звернулася до суду з клопотаннями про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту та відсторонення голови адміністрації від виконання службових обов’язків на час проведення слідства.