Посадовець «Укроборонпрому» забув вказати премію у декларації і отримав штраф

Військові прокурори встановили, що директор підприємства «Шепетівський ремонтний завод» у своїй декларації не вказав про отримання премії 259 тисяч гривень. За це посадовцю держпідприємства, що входить до «Укроборонпрому», доведеться сплатити штраф у 100 неоподаткованих мінімумів, – стало відомо із повідомлення прес-служби військової прокуратури Західного регіону України.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Відповідне рішення прийнято у суді. 22 червня Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним директора Державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» Державного концерну «Укроборонпром» у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, та наклав стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – констатують у військовій прокуратурі.

Як додають правоохоронці, установлено, що у липні 2017 року вказаний посадовець отримав премію за підсумками роботи за 2016 рік у розмірі 259 тис. грн. Однак, у встановлений Законом України «Про запобігання корупції» термін НАЗК про даний факт не повідомив, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.