За 2000 хабаря завідувач ветеринарної лабораторії відбувся штрафом на 21 тисячу

Завідувач відділом організації моніторингових досліджень, реєстрації зразків та оформлення документів Черкаської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини отримав 2 000 хабаря і, як покарання – штраф на 21 250 гривень, – стало відомо «Ні корупції!» із вироку Апеляційного суду Черкаської області від 31 січня.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

При цьому суд першої інстанції взагалі виправдав чоловіка. Представник прокуратури подав апеляцію і, в підсумку, підозрюваного таки визнано винним.

Прокурор за отримання 2 000 гривень хабаря просив підозрюваному 5 років позбавлення волі. Втім суд як покарання призначив лише штраф, а також заборонив на два роки обіймати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-розпорядчих та організаційно-господарських функцій. Також обвинувачений заплатить 1000 з лишком гривень за проведення експертиз.

Як йдеться у матеріалах справи, завідувач у березні 2016 року від представника підприємства вимагав та отримав 2 000 грн за спрощення процедури прийому та реєстрації зразків пшениці фуражної, які надійшли на дослідження, та видачу експертного висновку без сплати офіційних платежів.

Вирок суду набув чинності одразу після його проголошення.