Триває суд щодо директора Інституту, якого підозрюють у вимаганні півмільйона доларів

Минулого тижня у Голосіївському районному суді Києва відбулось судове засідання з розгляду обвинувального акту щодо директора Інституту агроекології та природокористування НААН України. Керівнику інституту інкримінується отримання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднаному з вимаганням, передбачене частиною 4 статті 368 КК України, – повідомляє на сторінці «Фейсбук» Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Прокурорка САП зачитала обвинувальний акт, на наступному судовому засіданні запланований допит свідків та розгляд клопотання з продовження процесуальних обов’язків обвинуваченому.

Наступне судове засідання по справі призначене на 17 липня.

У САП нагадують: обвинувальний акт щодо керівника Інституту був направлений до суду цього року 10 квітня прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за результатами досудового розслідування Національного антикорупційного бюро України.

За версією слідства, керівник Інституту вимагав від забудовника за виділення земельних ділянок під будівництво неправомірну вигоду у розмірі 500 000 доларів США. Його було затримано під час передачі першої частини неправомірної вигоди в розмірі 300 000 доларів США 30 грудня 2017 року.