Інспекторка міграційної служби «попросила» 5 тисяч за закордонний паспорт

Інспекторку Центрального районного відділу у Маріуполі Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області викрито під час отримання нею  неправомірної вигоди у 5 тисяч гривень, – інформує прес-служба прокуратури Донецької області.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

 Як твердять у прокуратурі та поліції, 6 червня місцевий мешканець Маріуполя повідомив правоохоронцям, що звернувся до міграційної служби, аби оформити закордонний паспорт. У ході спілкування заявника з інспекторкою установи остання повідомила, що за грошову винагороду в сумі 5 тис грн посприяє йому та його знайомому у швидкому та безперешкодному оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Також інспектор зазначила, що необхідні для цього документи необхідно передати їй у день, коли відомство офіційно не здійснює прийом громадян.

Передача неправомірної вигоди, розповідають у прокуратурі, відбулась у службовому кабінеті інспекторки. Грошові кошти виявлено та вилучено правоохоронцями.

Працівницю міграційної служби затримано у порядку статті 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.