В «Артеку» передумали купувати м’ясо на три з лишком мільйони

Державне підприємство «Міжнародний дитячий центр «Артек» відмінило торги щодо закупівлі м’яса за 3 мільйони 441 тисячу гривень від ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Продагроком», – дізнався сайт «Ні корупції!» із ресурсу «ProZorro».

Згідно з оголошенням, «Артек» мав намір придбати більше 30 тисяч кілограм філе курячого, стегна курячого, свинини, яловичої вирізки, сала. Початкова очікувана ціна – 3 462 869 гривень.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

В аукціоні 31 травня взяло участь три учасники, з яких найнижчу ціну запропонував згаданий вище учасник. Втім 6 червня замовник відмінив торги, посилаючись на частину 1 статті 31 Закону «Про публічні закупівлі». Втім що стало конкретною причиною із шести, описаних у Законі, в «Артеку» не уточнили.

А от інший замовник – Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради (Одеська обл.) – визначився із своїм постачальником м’яса. Як інформується на «ProZorro», більше 21 тисячі кілограм вирізки яловичини та свинини, курячого філе замовнику продасть ФОП Волошина Ірина Олександрівна за 1 мільйон 575 тисяч. Стартова ціна закупівлі була оголошена на рівні 2 мільйонів 414 тисяч гривень. Участь в аукціоні взяло троє учасників.

За даними аналітичної системи YouControl, згадана ФОП у 2017 році поставила замовникам за державні чи муніципальні гроші продуктів харчування на суму 186 тисяч гривень, а цього річ – вже на 1 мільйон 386 тисяч.