Слідчий поліції захотів від 10 тисяч доларів, аби закрити справу

Капітан поліції, слідчий Довгинцівського відділення Криворізького відділу поліції (Дніпропетровська обл.) підозрюється у вимаганні від 10 до 15 тисяч доларів США за рішення про закриття кримінального провадження щодо громадянина, – стало відомо із ухвали слідчої судді Бабушкінського райсуду Дніпра.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Згодом, йдеться в ухвалі, підозрюваний визначився з остаточною сумою – 10 тисяч доларів, які, за версією Служби безпеки України, одержав в одному з кафе Кривого Рогу.

Тепер офіцера поліції інкримінують обвинувачення за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу – одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дій з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Згаданою вище ухвалою від 3 травня слідча суддя Т.Єлісєєва відмовила слідчому СБУ у клопотанні накласти арешт на майно підозрюваного, яке в спецслужбі вважають речовими доказами.