За спробу підкупити військовослужбовця СБУ обвинувачені отримали 5 років в’язниці

Цього тижня, 19 червня, Дружківський міський суд (Донецька обл.)  визнав винним чоловіка та жінку, які у 2015 році надали військовослужбовцю СБУ 63 тисячі гривень за проїзд на тимчасово окуповану територію 21 вантажівки з товарами. Про це стало відомо із повідомлення відділу зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Військовою прокуратурою об’єднаних сил у суді доведено, що вказані особи 23 липня 2015 року, діючи за попередньою змовою групою осіб, надали військовослужбовцю Служби безпеки України неправомірну вигоду у розмірі 63 тис грн за безперешкодний проїзд через мобільний блокпост, який розташовувався на лінії розмежування, на тимчасово окуповану територію України 21 вантажного автомобіля з товарами без будь-яких дозвільних на це документів, – резюмують правоохоронці.

Відтак за результатами судового розгляду кримінального провадження за обвинуваченням громадянки України та громадянина Азербайджанської республіки у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 332-1 КК України (пособництво в незакінченому замаху на порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави), ухвалено вирок, яким вказаних осіб визнано винними у вчиненні інкримінованих їм злочинів та засуджено до 5 років позбавлення волі із конфіскацію всього належного їм на праві власності майна.