Чи винна у незаконному збагаченні голова аудитслужби з’ясовуватимуть восени, бо судді у відпустках

Розгляд обвинувального акту у справі голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової відкладено на вересень у зв'язку з відпустками суддів. Заплановане засідання на 20 червня не відбулося.

Про це інформує «Судовий репортер» із посиланням на Солом’янський суд Києва. Інформацію «Судовому репортеру» підтвердив і прокурор антикорупційної прокуратури Віталій Кравець. «Засідання знято у зв'язку з відпусткою однієї з суддів», - сказав він.

Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова. Фото з відкритих джерел

Ані прокурор, ані сторона захисту 20 червня до суду не з'явилися.

Наступне засідання призначено на 4 вересня на 9:30.

«Судовий репортер» нагадує, що минулого тижня Солом'янський суд провів підготовче засідання у справі голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової, обвинуваченої у недостовірному декларуванні і незаконному збагаченні.

За версією детективів, у 2015–2017 роках чиновниця отримала у власність активи на загальну суму майже 10 млн грн, законність походження яких не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця.

Йдеться про квартиру і паркомісця, позашляховик 2016 р.в., дорогі меблі, техніку, а також золоті зливки і готівку – 112,8 тис. доларів і 8,5 тис. євро – вилучені детективами при обшуку.

На переконання слідства, голова Держаудитслужби внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 і 2016 роки. Зокрема, не задекларувала автомобіль і два паркомісця свого колишнього чоловіка, з яким, за даними слідства, сімейні відносини фактично не припинила.