У САП не знають про рішення суду відновити розслідування щодо екс-міністра екології

У Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі про рішення суду щодо поновлення кримінального провадження, в якому фігурує екс-міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський, дізналися зі ЗМІ, – інформує видання «Українська правда» із посиланням на джерело у САП.

Екс-міністр Микола Злочевський. Фото з відкритих джерел

«По Злочевському ми ще не знаємо, бо нам про цей суд нічого не було відомо. Ні викликів не надходило, ні взагалі інформації, що це рішення оскаржується», – зазначив неідентифікований співрозмовник «Української правди».

В САП зазначили, що ця справа до закриття 10 місяців взагалі не розслідувалась Національним антикорупційним бюро.

Як резюмує «Українська правда», журналісти дізнались, що Солом'янський райсуд Києва поновив розслідування проти екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

УП нагадує: Злочевський виїхав з України в кінці 2014 року після того, як отримав статус підозрюваного у незаконному збагаченні в справі, що розслідувалася Генеральною прокуратурою.

У січні 2015 року  ГПУ оголосила Злочевського у розшук.

Пізніше з сайту МВС була знята інформаційно-статистична картка про розшук Злочевського в зв'язку з відповідним запитом від ГПУ.

У грудні 2016 року журналісти помітили Злочевського на зустрічі з народним депутатом від БПП Ігорем Кононенком у Відні, що сам Кононенко спростовував.

У січні 2018 року, Burisma заявила про завершення всіх процесуальних і судових справ в Україні проти Злочевського і операційних компаній, що входять до складу Burisma Group.