Прокурор за 22 з половиною тисячі доларів обіцяв забути про вручення підозри

Прокурор однієї з місцевих прокуратур Києва, використовуючи своє службове становище, за попередньою змовою із колишнім працівником Генеральної прокуратури України з вересня 2017 року вимагали у двох громадян неправомірну вигоду в розмірі 22 500 доларів США за неповідомлення одному з них про підозру у кримінальному провадженні, – інформує відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України. Це було встановлено в ході досудового розслідування.

Фото з офіційного сайту Генпрокуратури України

Як інформують правоохоронці, 18 червня колишній працівник Генпрокуратури, перебуваючи у приміщенні кафе у м. Києві, отримав для себе та прокурора місцевої прокуратури від одного із громадян останню частину неправомірної вигоди в розмірі 20 тис доларів США. Після чого обох фігурантів справи було затримано, наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Генеральна інспекція Генпрокуратури України здійснює нагляд за досудовим розслідуванням у формі процесуального керівництва у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 368 КК України, яке розслідується слідчими Головного слідчого управлінням Служби безпеки України, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України.