Керівника Миколаївського СІЗО підозрюють у хабарях талонами на бензин

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили на систематичних хабарях керівника Миколаївського слідчого ізолятора, – інформує прес-центр СБУ.

Фото з офіційного сайту СБУ

За версією спецслужби, полковник внутрішньої служби налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від ув`язнених кримінальних авторитетів за безперешкодну передачу їм заборонених предметів та забезпечення неконтрольованого пересування камерами ізолятора.

За свої «послуги» керівник СІЗО вимагав талони на велику кількість літрів бензину.

За результатами обшуків, проведених у державній установі та за місцем проживання полковника, оперативники спецслужби вилучили частину «прибутку», а також заборонені предмети та речовини для передачі ув’язненим.

 

Наразі керівнику Миколаївського слідчого ізолятора повідомлено про підозру в скоєнні злочину за статтею 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Скрін із сайту Державної пенітенціарної служби

В СБУ не називають імені обвинуваченого. Згідно з інформації сайту Державної пенітенціарної служби України у Миколаївській області, посаду начальника СІЗО – начальника арештного дому займає громадянин Роман Цибуля.