Канал «Київ» купить обладнання на 1 мільйон 773 тисячі у фірми, якою незадоволені у розвідці

Комунальне підприємство Київської міської ради «Телекомпанія «Київ» придбає 10 тележурналістських комплектів (апаратура для запису та відтворення відео, аудіо) за 1 мільйон 773 тисячі 919 гривень у ТОВ «БМС Техно», – стало відомо «Ні корупції!» із даних електронного майданчика «ProZorro».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

 Ця сума на 116 тисяч менша від початково очікуваної ціни. Участь в аукціоні взяло троє учасників.

Як стало відомо із даних аналітичної системи YouControl, у 2014 році Антимонопольний комітет визнав ТОВ «БМС Техно» таким, що вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді спотворення результатів торгів, за що отримало штраф.

У 2017 році компанія поставила обладнання державним чи муніципальним організація на 73 мільйони 252 тисячі гривень, а цього року – вже на 13 мільйонів 322 тисячі. Серед клієнтів фірми були державні канали, зокрема – НСТУ, «Рада», «Южненське міське телебачення «Миг».

Є у фірми і незадоволені клієнти, зокрема – Служба зовнішньої розвідки України. Як дізнався «Ні корупції!» із ухвали Господарського суду Києва, розвідка через суд вимагає від «БМС Техно» майже 115 тисяч гривень пені через неналежне виконання зобов’язань щодо поставки товару. Підготовче засідання по цій справі мало відбутися 19 червня.