НАБУ займається справою щодо можливого незаконного збагачення заступника голови Адміністрації Президента

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення заступника голови Адміністрації президента. Про це інформує сайт «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Бюро.

Заступник голови АП Олексій Філатов. Фото з сайту «Слово і Діло»

 «Починаючи з 15 лютого детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави Адміністрації президента України. Усі матеріали й звернення з цієї теми, що надійшли після 15 лютого, долучаються до матеріалів вказаного кримінального провадження з метою їх перевірки в межах досудового розслідування за вказаним фактом, про що заявники повідомляються письмово», – зазначили у відомстві.

За інформацією журналіста «Слова і Діла», йдеться про заступника голови АП Олексія Філатова. Вказане кримінальне провадження було порушене за заявою громадської організації.

Також «Слово і Діло» зазначає, що журналістське розслідування проекту «Bihus.info» було долучене до матеріалів справи щодо Філатова, а саме того факту, що в декларації заступника голови АП не вказані його син, цивільна дружина Анна Бабич та її юридична компанія «Aequo».

Раніше адвокат заявив, що НАБУ не відкрило справу щодо заступника глави АП за матеріалами журналістського розслідування «Bihus.info».