Екс-поліцейський отримав 5 років за одержання хабаря

Вироком Корольовського районного суду Житомира екс-слідчого Головного управління Нацполіції в області визнано винним у вчиненні злочину за частиною 3 статті 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище), – інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

У четвер, 14 червня, апеляційний суд Житомирської області визнав обґрунтованими доводи прокуратури області, яка забезпечувала публічне обвинувачення. Натомість, обвинуваченому відмовлено в апеляційній скарзі на вирок суду першої інстанції.

Відповідно до вироку суду, інформують правоохоронці, обвинуваченому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати атестовані посади у правоохоронних органах строком на 3 роки з конфіскацією 1/3 частини належного йому на праві приватної власності майна.

У прокуратурі нагадують, що слідчий за певну суму винагороди пообіцяв місцевому жителю сприяння щодо повернення автомобіля, вилученого та визнаного речовим доказом у кримінальному провадженні за фактом скоєння дорожньо-транспортної події. Одразу після викриття злочинних дій слідчого було звільнено з правоохоронних органів.