Торги за пиво провалилися, олію держпідприємство купить за 446 тисяч у «Метро»

Комунальне підприємство «Київкінофільм» не змогло знайти продавця пива, натомість державне підприємство «Національні інноваційні проекти» вибрало собі постачальника олії із двох претендентів. Такі результати двох закупівель, про які у травні детально інформував «Ні корупції!».

КП «Київкінофільм» шукало постачальника 162 800 літрів пива – напій повинен бути у жерстяних банках по 0,5 л та у розливних кегах ємкістю 30 або 50 літрів. Стартову очікувану ціну замовник оголосив на рівці 1 мільйону 400 тисяч гривень. Як стало відомо із даних системи «ProZorro», участь в аукціоні зголосився взяти лише один учасник – ТОВ «ПРОДМАРКЕТ ТРЕЙД», який визначив ціну пива у 1 мільйон 225 тисяч. Втім, оскільки більше учасників не зголосилося, торги відмінені.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Більше пощастило із очікуваним товаром ДП «Національні інноваційні системи», яке шукало 16 з половиною тисяч літрів олії. Її держпідприємству за 446 490 гривень продасть ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна», що орієнтовно на 54 тисячі дешевше від стартової ціни. Інший учасник аукціону – ТОВ «ЕЛЛІ-ПРО» – ціну знизив лише до 449 тисяч.

Фірма-переможець відома в Україні бід брендом торгових центрів «Метро». На своєму офіційному сайті компанія називає себе найбільшим німецьким інвестором в Україні.