Суд вирішив, що підозрювана чиновниця має відсидіти арешт вдома, у прокуратурі не згодні

Начальник управління майном міста Департаменту міського господарства Ужгорода Тетяна Полтавцева, яку правоохоронці підозрюють у вимаганні та отриманні хабаря, отримала домашній арешт. Про це стало відомо із повідомлення прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Фото з офіційного сайту Прокуратури Закарпатської області

«Прокуратура Закарпатської області незгідна з рішенням Ужгородського міськрайонного суду від 14.06.2018 р., щодо обраного чиновниці Ужгородської міської ради, затриманій при отриманні 800 дол США неправомірної вигоди, запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Наразі на зазначену ухвалу готується апеляційна скарга», – зазначили у прокуратурі.

І додали, що звертатимуться до суду з клопотанням про відсторонення чиновниці від займаної посади на час проведення досудового розслідування.

У прокуратурі нагадують, що правоохоронцями задокументовано, як начальник Управління майном міста вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 квадратних метрів.

 Наразі їй оголошено про підозру за частиною 3 статті 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.