Школу у Чаплині за 35 мільйонів ремонтуватиме фірма, якій інкримінують несплату податків

Тендер на капітальний ремонт приміщення опорної школи у селі Чаплине (Дніпропетровська обл.) виграло приватне підприємство «Спецбудмонтаж-21», – вдалося дізнатися «Ні корупції!» з даних електронного майданчика «ProZorro».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

На виконання робіт, про які ми детально інформували у травні, претендувало лише двоє учасників. При стартовій очікуваній ціні 35 мільйонів 267 тисяч гривень ТОВ «Рубікон-Моноліт» запропонувало робити за 35 мільйонів 263 тисячі, а ПП «Спецбудмонтаж-21» заявило про 35 мільйонів 258 тисяч, що приблизно на 9 тисяч дешевше від початково оголошеної ціни.

За даними аналітичної системи «YouControl», підприємство засновано у Дніпрі 2004 року, воно належить громадянам Антону Степаненко (20%) та Антону Філімонову (80%). Інформації про виграні фірмою тендери 2017 року немає, а от цьогоріч, за даними «YouControl», «Спецбудмонтаж-21» вже уклав держзамовлень на 179 мільйонів.

І, як з’ясувалося, до підприємства є претензії від податківців. Так, відомо з ухвали Індустріального районного суду Дніпра, у слідчому відділі ФР Лівобережної ОДПІ м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області твердять, що «досудовим слідством встановлено, що в період 2016-2017 років посадові особи ПП «Спецбудмонтаж-21» (код 32417358) з метою ухилення від сплати податків, шляхом безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, навмисне здійснили укладання угод з підприємствами з ознаками «фіктивності».

Власне згаданою ухвалою слідчий суддя Є.Волошин наклав арешт на документи, про які клопотав слідчий із ДФС. Розслідування справи триває.