Офіцер військкомату захотів дорогий телефон, аби не викликати резервіста на збори

Капітан – старший офіцер мобілізаційного відділення Кам'янського об'єднаного міського військового комісаріату (Дніпропетровська обл.), – вимагав від резервіста телефон вартістю не менше 15 000 гривень. Взамін військовий чиновник обіцяв резервісту не викликати його на збори та перенести до категорії «вільні залишки».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Саме у цьому офіцера підозрюють у військовій прокуратурі, – стало відомо сайту «Ні корупції!» із ухвали Жовтневого районного суду Дніпра.

Капітан, відомо із матеріалів справи, отримав 10 000 гривень у вигляді переказу на свою картку. Відтак правоохоронці підозрюють його дії за частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу – зловживання впливом.

У травні слідчий військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України клопотав суд накласти арешт на телефон, ноутбук і банківські картки підозрюваного, які були вилучені в ході обшуку.

Слідчий суддя М.Ходаківський відмовив у клопотанні, оскільки, дійшов висновку служитель Феміди, спливли терміни подання на арешт цих речей.