Чиновника Рівненської ОДА підозрюють в отриманні 3 тисяч доларів хабаря за біл-борд

Затримано начальника відділу з питань підприємництва та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку та торгівлі Рівненської обласної державної адміністрації – його підозрюють у вимаганні та отриманні 3 тисяч доларів США хабаря за дозвіл поставити зовнішню рекламу обіч траси «Київ-Чоп». Про це стало відомо із повідомлення прес-служби військової прокуратури Західного регіону України.

Фото з офіційного сайту військової прокуратури Західного регіону України

Спецоперація з викриття чиновника, – інформують у прокуратурі, – проводилася спільно зі слідчими слідчого відділу Шевченківського відділу поліції Головного управління Нацполіції у Львівській області, за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Управління захисту економіки у Рівненській області Департаменту захисту економіки Нацполіції України.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, а також обшуки за місцем роботи та проживання фігуранта справи. Вирішуються питання щодо повідомлення затриманому про підозру за частиною 3 статті 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).