ТОП-10 закупівель: на соцоб’єкти дають від 49 до 13 мільйонів

Від 49 до 13 мільйонів гривень потенційним виконавцям будівельних робіт готові виділити замовники у різних куточках країни. Як правило, мова йде про будівництво чи капітальний ремонт соціальних об’єктів, спортивних споруд, доріг що є власністю місцевих громад. З електронного майданчика «ProZorro» сайт «Ні корупції!» дізнався про закупівлі із найбільшими обсягами робіт та, відповідно, грошей платників податків, які готова заплатити місцева та державна влади.  

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

49 мільйонів 24 тисячі – така стартова початкова ціна, яку готові дати на реконструкцію парку «Кіото» у Деснянському районі Києва. Замовник – комунальне підприємство «Київський центр розвитку міського середовища». Пропозиції приймаються до полудня 21 червня.

У місті Приморськ (Запорізька обл.) пропонують 44 мільйони 724 тисячі на облаштування місцевої поліклініки. Гроші на роботи є від до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком в рамках реалізації проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Пропозицій від потенційних постачальників очікують до 10:00 26 червня.

Також у рамках цієї ж Фінансової угоди у Приморську шукають забудовника, який облаштує сімейний гуртожиток квартирного типу – стартова ціна 27 мільйонів 464 гривні. Пропозиції очікуються до 10:00 25 червня.

У селищі Диканька (Полтавська обл.) очікують реконструкцію приміщення навчального-виховного комплексу імені М.Гоголя. Замовник робіт – Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, – встановив початкову очікувану ціну на рівні 41 мільйона 909 тисячі гривень. Заявки на виконання приймаються до 18:00 30 червня.

За будівництво  приміщення навчально-методичного центру  Житомирський державний технологічний університет пропонує 34 мільйони 740 тисяч – пропозицій чекають до моменту настання півночі 21 червня.

У місті Валки (Харківська обл.) постало питання реконструкції очисних споруд. Тож місцеве комунальне підприємство «Вода» оголосило тендер – готові дати 32 з половиною мільйони гривень на старті. Пропозицій від підрядників – хто виконає дешевше – очікують до 21:00 26 червня.

У Полтаві запланували будівництво Центру надання послуг і готові платити 27 мільйони 193 тисячі. Заявки на аукціон очікуються до кінця робочого дня 30 червня.

У Запоріжжі шукають ремонтника дороги – за реконструкцію дорожнього покриття по вул. Тимірязєва замовник – КП «Управління капітального будівництва» – пропонує 21 мільйон 585 тисяч. Заявки постачальників очікують до 21:00 16 червня.

В Ужгороді передбачили 16 мільйонів 790 тисяч за реконструкцію легкоатлетичного ядра стадіону «Авангард». А у місті Радомишль (Житомирська обл.) на реконструкцію місцевого спорткомплексу «Динамо» виконавцям робіт готові заплатити 13 мільйонів 820 тисяч гривень.