Судовий виконавець отримав 5 років за 300 доларів хабаря

На Одещині за одержання неправомірної вигоди до 5 років позбавлення волі засуджено начальника міськрайонного відділу державної виконавчої служби, – інформує прес-служба прокуратури Одеської області.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Співробітники прокуратури Одеської області підтримували публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, за результатом розгляду якого керівника міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області визнано винним в одержанні неправомірної вигоди.

Біляївським районним судом посадовця засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та з конфіскацією майна.

Установлено, що посадовець виконавчої служби вимагав та отримав 300 доларів США неправомірної вигоди від представника банку за зняття арешту з будинку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції в Одеській області за частиною 3 статті 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.