Справу судді, яку підозрюють, перенесено на останній день літа

Шевченківський суд 12 червня продовжив долучати докази у справі за обвинуваченням в шахрайстві і отриманні хабарів судді Господарського суду Києва Алли Пригунової та адвокатів Ігоря Чуйка і Романа Романишена. Про це інформує «Судовий репортер».

Прокурор Руслан Лущай долучив судові рішення, протоколи огляду коштів, особову справу судді Пригунової та ін.

Суддя Пригунова. Скрін із сайту ТСН

Крім того, прокурор передав суду темний пакет і сказав, що в ньому кайданки, вилучені в офісі адвокатської компанії «Прокопенко, Чуйко та партнери», і ця річ заборонена для вільного обігу. Водночас на уточнююче запитання суду прокурор повідомив, що кайданки речовим доказом не визнавалися.

Стороні обвинувачення необхідне ще одне судове засідання для долучення матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій. Після цього суд зможе перейти до дослідження доказів.

Суддя Оксана Голуб повідомила, що у суддів заплановані відпустки і тому наступне засідання призначили тільки на 31 серпня.

«Судовий репортер» зазначає, що прокуратура почала долучати докази у справі 28 березня 2018 року.

27 квітня засідання не відбулося, а раніше прокурор долучив серед іншого три заяви від потерпілих громадян, що приватний адвокат підбурював їх до передачі судді неправомірної вигоди. Сума хабарів оцінюється у 65 тис. доларів.

«Судовий репортер» нагадує: справу Пригунової в суді почали розглядати на початку 2017-го, але за рік встигли тільки заслухати обвинувальний акт і визначити порядок дослідження доказів. Далі засідання з різних причин переносилися.