Секретариня бердянського міського голови придбала нерухомості майже на 2 мільйона гривень

Стаття 25 Закону України "Про запобігання корупції" забороняє посадовим особам органів місцевого самоврядування займатися іншою оплачуваною роботою, крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики зі спорту. Однак, схоже, секретарю бердянського міського голови В. Чепурного - Тетяні Молодецькій, яка формально перебуває на посаді спеціаліста відділу діловодства та документування виконкому, це зовсім не заважає протягом вже трьох років одночасно працювати і директором ТОВ "СВІТ ВІКОН".

Т. Г. Молодецька є не тільки посадовою особою сьомої категорії, а і засновником та одноосібним власником вказаного товариства, що підтверджується її декларацією про доходи за 2017 рік.

Згідно з цією ж декларацією, в минулому році вона стала 100-відсотковим власником житлового будинку вартістю 1753800 гривень та земельної ділянки під ним вартістю 149000 гривень.

Хоча ще у 2016 році їй належало лише по 1% від зазначеного нерухомого майна. При цьому заробітна платня Т. Молодецької у виконкомі за 2017 рік склала усього 94442 гривні (ще 9895 вона отримала в якості соціальних виплат).

Єдиним за цей же період доходом її чоловіка – Романа Феліксовича Молодецького, який перебуває на посаді голови Бердянської районної адміністрації, також була заробітна платня, загальною сумою 139790 гривень.

Одже, якщо навіть припустити, що зазначена нерухомість була придбана Т. Молодецькою за рахунок позики у розмірі 70000 $, яку вона отримала від приватної особи наприкінці 2016 року (ця сума приблизно відповідає вартості будинку та землі), все одно питання прозорості походження таких коштовних статків, особливо у співвідношенні з доходами цієї бізнес-чиновниці та її родини, наразі залишається відкритим.

Олександр Пилипенко

Даний блог створено вказаним тут автором у рамках проекту "Блогери України проти корупції", за підтримки фонду Black Sea Trust. ГО "ІМІ" та Black Sea Trust можуть не погоджуватися з думкою автора блогу.