Затримано «майнову» чиновницю за підозрою в отриманні 800 доларів хабаря із 3 200

Викрито начальника Управління майном міста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради, яка вимагала та отримала 800 доларів США неправомірної вигоди, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Фото з офіційного сайту Прокуратури Закарпатської області

Правоохоронцями задокументовано, як службовець вимагала та отримала першу частину неправомірної вигоди в сумі 800 доларів США за укладення договору оренди комунального приміщення площею 32 кв м. – зазначають у прокуратурі.

В подальшому, за 3 тис 200 доларів США вона пообіцяла вирішити питання із приватизацією вказаного об'єкту з розрахунку по 100 доларів США за кожен квадратний метр.

Кошти вона вимагала передати через її цивільного чоловіка, в якого правоохоронцями і вилучено першу частину неправомірної вигоди.

Службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України, наразі вирішується питання щодо оголошення їй про підозру за частиною 3 статті 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.

У прокуратурі не називають імені затриманої. Місцеве видання «Закарпаття-онлайн» із посиланням на свої джерела зазначає, що мова йде про Тетяну Полтавцеву – саме вона у структурі виконкому займає посаду начальника Управління майном міста.

Скрін з офіційного сайту Ужгородської міської ради

Про це, наголошує видання, вказано і на офіційному сайті міськради. Видання нагадує, що чиновниця була кандидатом до Ужгородської міської ради на останніх місцевих виборах.