У Києві судитимуть директора казначейства держбанку за збити на 16,7 мільйонів

У Київській місцевій прокуратурі №6 затвердили та направили до суду обвинувальний акт стосовно директора казначейства АТ «Ощадбанк» за фактом зловживання службовим становищем, що завдало збитків на суму понад 16,7 млн грн., – інформує прес-служба прокуратури міста Києва.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з березня по квітень 2012 року AT «Ощадбанк» придбав у Міністерства фінансів облігації внутрішньої державної позики (далі - ОВДП) в кількості 900 тис штук на загальну суму понад 913 млн грн., – розповідають про теталі у прокуратурі.

Проте з’ясувалося, що за день до сплати купонного доходу по вказаним ОВДП директор казначейства «Ощадбанку», зловживаючи своїм службовим становищем, здійснив продаж 250 тис облігацій на користь приватного банку та офшорної компанії. Внаслідок чого державне акціонерне товариство недоотримало понад 16,7 млн грн прибутку від операцій з ОВДП.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт за частиною 2 статті 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) відносно вказаної особи на початку червня скеровано до Печерського районного суду міста Києва для розгляду по суті.