Екс-глава ДСНС, окрім підозр у корупції, може отримати ще й штраф від НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 7 протоколів про адміністративні правопорушення щодо несвоєчасного подання декларацій та неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, – інформує офіційний сайт агентства.

У 2015 році керівництво ДСНС заарештували за підозру у корупції прямо на засіданні Кабміну. Фото з відкритих джерел

Серед тих, на кого складено протоколи, є й ім’я Сергія Бочковського, який, відзначають у НАЗК, є особою начальницького складу служби цивільного захисту, який перебуває у розпорядженні Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій. У НАЗК зазначають, що цей посадовець подав декларації за 2016 та 2017 роки лише у травні цього року після отримання від Національного агентства повідомлення про встановлення фактів неподання ним відповідних декларацій.

Широкому загалу Сергій Бочковський більше відомий, як підозрюваний у зловживаннях, пов’язаних із бюджетними грошима. Свого часу Бочковського затримали прямо під час засідання уряду. Втім вироку суду по цій справі немає, а нещодавно один із судів вирішив поновити Бочковського на посаді глави ДСНС. Втім це рішення Феміди також не втілено у життя.

Тим часом у НАЗК інформують, що за неподання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані складено протоколи також стосовно колишньої посадової особи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Марії Ващук та посадової особи Міністерства фінансів Вікторії Панкратьєвої.

У разі, якщо суд встановить правопорушення, усі згадані посадовці чи чи екс-посадовці заплатять штраф.