У НАБУ запідозрили, що нардеп ховав свій будинок два роки

Національне антикорупційне бюро розслідує справу щодо нардепа Віктора Остапчука про можливе недостовірне декларування і незаконне збагачення, – інформує «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Солом'янського суду. Кримінальне провадження зареєстроване в лютому 2018 року.

Нардеп Остапчук. Фото з офіційного сайту Верховної Ради України

Як відзначає «Судовий репортер», офіційно нардеп Остапчук з дружиною проживають в квартирі в Харкові. Але, за даними НАБУ, насправді вони живуть у Харкові у приватному будинку, який не відображено в електронних деклараціях за 2015 і 2016 роки.

В лютому 2018-го суд дав детективам НАБУ доступ до даних з мобільних номерів Остапчука та його дружини за останні три роки.

Адреса будинку у матеріалах суду не згадується. Але, ймовірно, йдеться про будинок на 635 кв.м. Його Остапчук задекларував тільки у лютому 2018 року. Нардеп повідомив, що вони з дружиною оформили його власність у квітні 2017-го. Через 11 днів після подачі нової е-декларації НАБУ внесло дані до ЄРДР.

Віктор Остапчук є народним депутатом з 2012 року. У листопаді 2014 був обраний до Верховної Ради по мажоритарному округу в Харківській області. У парламенті Остапчук входить до групи "Відродження".