На Дніпропетровщині чиновника підозрюють у збитках на півмільйона

Прокуратура Дніпропетровської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо заступника голови однієї з міських рад області за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364 та ч.1 ст.366 КК України (зловживання службовим становищем та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів), – інформує прес-служба відомства.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Встановлено, що у 2015 році між міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про виконання капітального ремонту покрівлі дошкільного учбового закладу. Всупереч інтересам служби посадовець підписав та видав офіційні документи, які містять неправдиві відомості щодо фактично виконаних робіт, на підставі яких підприємство незаконно отримало з бюджету понад 500 тис грн.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Прокуратурою подано клопотання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.