Головою Держаудитслужби суд займеться вже цього місяця

Солом'янський районний суд Києва призначив розгляд по суті справи щодо голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової на середу, 20 червня. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталія Кравця.

«Призначили (розгляд по суті – Ред.) на 20 червня, на 14:30”, – поінформував прокурор Кравець.

Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова. Фото з відкритих джерел

«Укрінформ» нагадує, 13 квітня Подільський райсуд Києва ухвалив рішення направити обвинувальний акт у справі очільниці Держаудитслужби Гаврилової до Апеляційного суду столиці для визначення підсудності іншому суду.

Апеляційний суд визначив підсудність кримінального провадження стосовно Гаврилової за Солом’янським районним судом Києва.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура наприкінці 2017 року висунула обвинувачення Гавриловій у незаконному збагаченні. За версією слідства, Гаврилова впродовж 2015-2016 років отримала активів на 9,92 млн грн. Під час обшуку у чиновниці знайшли, зокрема, золоті зливки. При цьому законність їх придбання не підкріплюється доказами, зібраними детективами НАБУ.

25 січня суд обрав для Гаврилової запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Водночас суд відмовився відсторонити Гаврилову від займаної посади.

3 березня НАБУ завершило досудове розслідування у справі Гаврилової, а 30 березня обвинувальний акт щодо очільниці Держаудиту було направлено до суду.