Високого поліцейського чиновника підозрюють у «кришуванні» крадіжок

Майор поліції – начальник сектору кримінальної поліції Чернівецького відділу поліції – вимагав та нібито одержав хабар за невжиття ніяких заходів щодо осіб, які скоюють крадіжки. Про це стало відомо із повідомлення прес-служби військової прокуратури Західного регіону України.

Фото з офіційного сайту військової прокуратури Західного регіону України

Упродовж квітня-червня 2018 року, йдеться у прес-релізі, військовою прокуратурою Західного регіону України спільно зі слідчими Управління Служби безпеки України у Львівській області та оперативними працівниками Чернівецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України задокументовано неодноразові факти вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником начальника Шевченківського відділу поліції – начальником сектору кримінальної поліції Чернівецького відділу поліції Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

Майор поліції вимагав і одержав хабар у розмірі 36 тис грн за «кришування» та невжиття заходів щодо осіб, які скоюють крадіжки на території обслуговування його відділу поліції.

Після одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 10 400 грн вказану особу затримано, а кошти виявлено та вилучено в повному обсязі.

Наразі відпрацьовується можлива причетність інших посадових осіб Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області до вчинення вказаного злочину.

Вирішуються питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру за частиною 3 статті 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням), обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.