На Волині два митники «обклали даниною» водіїв на іноземних номерах

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах заступника начальника та старшого державного інспектора одного з митних постів Волинської області, – повідомляє на офіційному сайті прес-центр СБУ.

Фото з офіційного сайту СБУ

Правоохоронці твердять, що посадовці-митники налагодили механізм вимагання неправомірної вигоди від громадян, які володіють автомобілями з іноземною реєстрацією. За суму від 80 до 300 доларів США за кожне авто, яке ввозиться на територію України, працівники митниці обіцяли не створювати штучні перешкоди під час проходження митного контролю.

Оперативники спецслужби задокументували декілька фактів отримання хабарів на загальну суму понад дві тисячі американських доларів.

Співробітники СБУ затримали обох митників під час передачі інспектором раніше одержаної неправомірної вигоди заступнику керівника митного поста.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.