У СБУ викрили чиновника, який вимагав гроші за земельну документацію

Співробітники Служби безпеки України, що залучені до операції Об’єднаних сил, викрили на хабарах начальника одного з міжміських управлінь Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру Донецької області, – інформує прес-центр спецслужби.

Фото з офіційного сайту СБУ

Правоохоронці встановили, що посадовець організував механізм одержання від громадян неправомірної вигоди за безперешкодне погодження землевпорядної документації. Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання від місцевого підприємця понад вісім тисяч гривень. За вказану суму обвинувачений обіцяв прискорити оформлення дозволу на використання земельної ділянки.

Як інформують правоохоронці, вони затримали посадовця згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання частини хабара в розмірі понад шість тисяч гривень.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.