Для фасаду Будинку уряду готові дати більше 12 мільйонів, для зал «Софії Київської» ще більше

Відновлення фасадів Будинку Уряду України та підпірної стіни по вул. Михайла Грушевського 12/2 – щодо таких робіт Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України шукає виконавця до полудня 25 червня. Про це «Ні корупції!» дізналося із даних системи «ProZorro».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Очікувана ціна, з якої очікують від потенційних претендентів пропозиції знижки – 12 мільйонів 396 тисяч гривень. Очікуваний термін для робіт – кінець цього року. Щодо критеріїв відбору виконавця, то заявлена ціна становитиме 80% ваги відбору, а термін виконання та гарантійний строк – по 10%.

Національний заповідник «Софія Київська» також шукає підрядника – треба реставрувати частину приміщень колишньої Хлібні з пристосуванням під виставкові зали та Консисторії під адміністративні приміщення по вул. Володимирській, 24 у Шевченківському районі Києва. За це, як інформується на «ProZorro», початкову стартову ціну встановлено на рівні 25 мільйонів з лишком гривень. Але, звісно ж, замовник очікує від претендентів на знижку вартості робіт.

Пропозицій від останніх чекають до кінця робочого дня 22 червня. А сам аукціон щодо закупівлі пройде об 11:03 25 червня.