У Венеціанській комісії задоволені законом про Антикорупційний суд

«З великим задоволенням - і я б навіть сказав з великою радістю, я дізнався про сьогоднішнє рішення Верховної Ради щодо затвердження закону про Вищий антикорупційний суд. Згідно з повідомленнями, прийнятий закон відповідає рекомендації Венеціанської комісії», - йдеться у заяві президента комісії Джанні Букіккіо.

Про це інформує «Українська правда» із посиланням на текст заяви.

Президент Венеціанської комісії Джанні Букіккіо.Фото з відкритих джерел

«Я хотів би привітати членів Верховної Ради з сьогоднішнім голосуванням і дякую всім, хто сприяє прийняттю закону. Це важливий крок вперед для України та для Європи, передусім для громадян України, які занадто довго страждали від зла корупції. Сьогоднішнє голосування показує, що Україна налаштована продовжувати шлях реформ та європейської інтеграції», – зазначається у заяві.

Президент комісії закликав всіх причетних забезпечити швидке заснування суду та надати йому відповідні засоби для його функціонування.

Як відомо, 7 червня Верховна Рада України підтримала законопроект №7440 про створення Вищого антикорупційного суду. За відповідне рішення у другому читанні проголосували 315 народних депутатів.