У НАЗК візьмуться за декларації окремих депутатів та правоохоронців

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій ще 12-ти осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2017 роки, – інформує офіційний сайт відомства.

Фото - ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Також прийняті рішення про продовження строку перевірки щодо 33-х суб’єктів декларування та про результати здійснення повної перевірки стосовно 10-ти осіб.

Серед тих, кого ретельно перевірятимуть, названі прізвища народних депутатів, прокурорів, поліцейських, місцевих депутатів, суддів, детективів НАБУ,

Перевірятимуться декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які були подані:

Білоусом Олегом Дмитровичем, прокурором Київської місцевої прокуратури №7, за 2017 рік.

   Богуслаєвим В’ячеславом Олександровичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2015 та 2016 роки.

   Вашурою Савелієм Анатолійовичем, депутатом Маріупольської міської ради Донецької області, за 2016 та 2017 роки.

   Земенком Сергієм Васильовичем, старшим інспектором чергового відділу оперативного реагування управління "Корпусу оперативно-раптової дії" ГУНП в Київській області, за 2016 рік та 2017 рік (після звільнення).

   Крахмільцем Русланом Петровичем, начальником Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, на підставі інформації, отриманої від Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за 2015, 2016, 2017 роки.

   Мураєвим Євгенієм Володимировичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2015 та 2016 роки.

   Нагорянським Сергієм Івановичем, суддею Окружного адміністративного суду міста Києва, за 2015 рік (виправлена), а також за 2016 та 2017 роки.

   Панайотовим Євгеном Олександровичем, детективом Національного бюро Другого відділу детективів Першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України, за 2015, 2016, 2017 роки.

   Суходубовим Дмитром Володимировичем, начальником відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності прокуратури Харківської області, за 2015, 2016, 2017 роки.

   Тереховим Ігорем Олександровичем, першим заступником міського голови Харківської міської ради, за 2015 рік (виправлена), а також за 2016 та 2017 роки.

   Фокіним Сергієм Олександровичем, прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Харківської області, за 2015 рік.

   Шкірею Ігорем Миколайовичем, народним депутатом України VIII скликання, за 2015, 2016 роки та 2017 рік (виправлена).

У НАЗК нагадують, що проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені.