Прокуратура підозрює розкрадання із бюджету Черкас. Чиновники отримали підозру

У четвер, 7 червня, одному із заступників міського голови Черкас, заступнику начальника одного з департаментів Черкаської міської ради, приватному підприємцю та її чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 5 статті 191 ККУ – привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах.

Про це на офіційному сайті повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

У прокуратурі не озвучують імен підозрюваних. Водночас місцеве видання «Про все» зазначає, що мова йде про заступника міського голови Ігоря Волошина, а також заступника департаменту освіти та гуманітарної політики Максима Шадловського та екс-депутата, постачальника обладнання Миколи Бондаренка та його дружину.

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах посадовими особами Черкаської міської ради, за ознаками кримінального правопорушення, – йдеться у повідомленні від правоохоронців.

Слідством установлено, що посадові особи Черкаської міської ради за попередньою змовою між собою, маючи на меті розтрату бюджетних коштів на користь третьої особи, залучили до своєї протиправної діяльності приватного підприємця та її чоловіка. Саме з приватним підприємцем зазначені посадовці в 2017 році від імені департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклали договори поставки товару. Достовірно знаючи, що обумовлений товар не закуплявся та не постачався, а отже, умови договору в дійсності не виконано, вказані посадові особи підписали акти прийому-передачі майна та договори про передачу товару на зберігання, внаслідок чого за нібито надані послуги підприємцю з бюджету перераховано більш як 3 млн. 260 тис. грн.

Триває досудове розслідування, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.