Відправку у миротворчу місію до Конго «оцінено» у 25 тисяч

Військовослужбовець – менеджер відділу кадрового центру Збройних Сил України, –вимагав від громадянина України неправомірну вигоду за призов на військову службу та включення до складу підрозділів Збройних Сил України в Українському миротворчому контингенті в Демократичній Республіці Конго, – інформує відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Фото з офіційного сайту Генеральної прокуратури України

«Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводження Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Нацполіції України безпосередньо після одержання неправомірної вигоди у загальному розмірі 25 тис грн затримано військовослужбовця - менеджера відділу кадрового центру Збройних Сил України», – йдеться в офіційному повідомлені.

Затриманому правоохоронці готують повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України, – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.