ЦПК запускає рейтинг «зашкварених» депутатів

«Узяв на поруки хабарника, став підозрюваним справи НАБУ, зареєстрував чи підтримав голосуванням законопроект з корупційними ризиками, не дозволив зняти недоторканість з депутата-корупціонера — потрапляєш у базу зашкварених депутатів» – Центр протидії корупції.

Центр протидії корупції презентував новий проект “Серпом по рейтингу”, який має на меті змусити народних депутатів нести політичну відповідальність за їхні проступки, – інформує сайт організації.

Серпом по рейтингу — це інструмент покарання народних депутатів-мажоритарників за їхні корупційні проступки чи потурання корупції.

«Узяв на поруки хабарника, став підозрюваним справи НАБУ, зареєстрував чи підтримав голосуванням законопроект з корупційними ризиками, не дозволив зняти недоторканість з депутата-корупціонера — потрапляєш у базу зашкварених депутатів» – застерігають депутатів у ЦПК

“Ми запускаємо цей проект напередодні голосування депутатів за законопроект про антикорупційний суд і хочемо запевнити, що кожен мажоритарник, який не проголосує “за” незалежний антикор.суд — потрапить у нашу базу зашкварених депутатів. А далі ми розкажемо про це всім його виборцям”, — прокоментував голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Адреса проекту в мережі Інтернет – serpom.org.ua