Для зведення житла військовим потенційному забудовнику готові дати більше 31 мільйона

На Львівщині шукають забудовника, який може звести будинок на 48 квартир для військовослужбовців. Початкова очікувана ціна за будинок – 31 мільйон 306 тисяч гривень, – стало відомо «Ні корупції!» із даних сайту «ProZorro».

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Замовник закупівлі – державна організація «Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління», яке підпорядковане Міністерству оборони України.

Будинок повинен бути зведений у місті Броди на вул. Храпая у військовому містечку №1. Очікувані терміни від замовника – до травня 2019 року. Пропозиції від потенційних учасників приймаються до 17:40 21 червня. Аукціон пройде одразу ж наступного дня.

А управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради (Донецька область) шукає будівельника спортивно-оздоровчого комплексу, де, зокрема, буде футбольне поле, майданчик для пляжного волейболу, легкоатлетична доріжка. Як інформує «ProZorro», початкова очікувана ціна – 20 мільйонів 18 тисяч гривень. Комплекс має розміститися на вулиці Парковій. Пропозиції від учасників приймаються до полудня 21 червня. Аукціон закупівлі відбудеться наступного дня.