У Харкові посадовців-прикордонників підозрюють у вимаганні 17 тисяч доларів за працевлаштування

Начальника відділу кадрів одного з прикордонних загонів Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України та колишнього працівника цієї ж структури минулими вихідними затримано за підозрою у вимаганні та одержанні хабара на 17 тисяч доларів США.

Про це стало відомо з офіційного сайту Генеральної прокуратури України, який посилається на прес-службу Військової прокуратури об’єднаних сил.

Гроші підозрювані нібито вимагали від іншого військовослужбовця за його призначення на керівну посаду.

Фото з офіційного сайту Генеральної прокуратури України

«Установлено, що вказані особи, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, вимагали та одержали від військовослужбовця одного з прикордонних загонів указані грошові кошти за вчинення в його інтересах дій щодо призначення на одну з керівних посад Держприкордонслужби України», – інформують правоохоронці.

Затриманим готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Як наголошують у прокуратурі, в суді буде клопотання про обрання запобiжного заходу у видi тримання пiд вартою.