Київських керівників ДСНС затримано за підозрою у корупції

 

Керівники двох управлінь Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві вимагали та одержали від керівника районного управління цієї ж структури неправомірну вигоду за списання старої пожежної машини «ЗІЛ». Про це стало відомо з офіційного повідомлення Генеральної прокуратури України.

Фото з офіційного сайту Генеральної прокуратури України

В ході здійснення розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 3 статті 368 КК України 01.06.2018 викрито та затримано двох керівників управлінь Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві, – інформують правоохоронці. – Вказані особи діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення вимагали та одержали від керівника одного з районних управлінь ГУ ДСНС України у місті Києві неправомірну вигоду у вигляді різниці вартості між списаним з балансу ГУ ДСНС України у місті Києві автомобіля марки ЗІЛ, реалізованого за ціною металобрухту та ринковою вартістю вказаного автомобіля у розмірі 125 тис грн.

Крім того, під час розслідування кримінального провадження також задокументовано факт вимагання та одержання 12.04.2018 одним із зазначених начальників ГУ ДСНС України у м. Києві від того ж керівника одного з районних управлінь ГУ ДСНС України у місті Києві неправомірної вигоди у вигляді оригінального рульового керма до раритетного автомобіля марки «Москвич 407», який коштує 6 тис грн, за безперешкодне звільнення з органів цивільного захисту.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, службовим особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.