Поліцейський зажадав від прикордонника 20 тисяч

Оперуповноважений із Херсона вимагав від військовослужбовця Держприкордонслужби за звільненя від адміністративної відповідальності 20 тисяч гривень, – інформують у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України спільно з оперативними працівниками Херсонського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції та відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ в Автономній Республіці Крим під час одержання неправомірної вигоди викрито оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного з відділень поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, – повідомляють у Генпрокуратурі.

Правоохоронці кажуть, що установлено: за не притягнення військовослужбовця Державної прикордонної служби України до адміністративної відповідальності лейтенант поліції вимагав та одержав частину раніше обумовленої неправомірної вигоди у розмірі 20 тис грн. Безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди, вказану особу затримано.