Місцева влада для шкіл готова купити парти та обладнання на мільйони

В період літніх канікул у багатьох містах країни оголошено тендери на закупівлю шкільних меблів, де суми стартують від мільйона і вище, – стало відомо сайту «Ні корупції!» із аналізу даних системи публічних закупівель «ProZorro».

Так, відділ освіти Викон

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

авчого комітету Царичанської селищної ради (Дніпропетровська область) хоче придбати 5 комплектів меблів для кабінетів фізики, хімії, біології, географії та математики за 1 330 500 гривень. Пропозиції від постачальників приймаються до 11 червня.

Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації оголосило намір придбати 232 шкільні парти за початково очікуваною ціною у 1 920 000 гривень. Пропозицій чекають до 11 червня.

Відділ освіти Лохвицької районної державної адміністрації (Полтавська область) шукає постачальника шкільних меблів (1 252 штуки) за 1 мільйон 13 тисяч. Документи від постачальників приймаються також до 11 червня.

Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради (Львівська область) готовий для своїх ліцею та гімназії придбати телевізійне та аудіовізуальне обладнання (інтерактивні панелі). Стартова очікувана ціна покупки – 1 мільйон 58 тисяч гривень. Пропозиції від постачальників приймають до 00.05 15 червня.