У Черкасах держвиконавець дозвіл виїхати закордон “оцінила” у 1000 доларів

У Черкасах правоохоронці затримали представницю державної виконавчої служби за підозрою в отримання хабара у 1000 доларів США. За це працівниця обіцяла зняти заборону виїзду за кордон для одного із жителів області, – інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Фото з офіційного сайту прокуратури Черкаської області

Прокуратурою Черкаської області разом з працівниками Управління Служби Безпеки України та Головного управління Національної поліції в області 21.05.2018 викрито головного державного виконавця Центрального відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, яка вимагала та одержала від жителя Черкащини неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США за зняття заборони виїзду за кордон в рамках відкритого виконавчого провадження, – інформують у прокуратурі.

Зазначену особу затримано в порядку статті 208 КПК України під час одержання нею в службовому кабінеті обумовлених коштів, які вилучено в ході обшуку.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою Кримінального кодексу України.