На Луганщині водій намагався відкупитися від адмінпротоколу за 7 тисяч гривень

Спроба «відкупитися» від поліції за 7 000 гривень за водіння у нетверезому стані обернулася для жителя Луганської області штрафом у 9 350 гривень та наявністю судимості у біографії.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

Як стало відомо «Ні корупції!» із вироку Сватівського районного суду Луганської області, у березні на жителя Луганщини представник місцевої поліції склав протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування авто у нетверезому стані.

Щоб матеріали цієї справи не дійшли до суду, водій вирішив дати одному із керівників Сватівського відділу поліції хабара у 7 тисяч. Представник поліції повідомив про намагання вручити йому хабар. В підсумку водія було затримано, коли останній поклав гроші до бардачка особистого авто представника поліції.

У ході слідства підозрюваний уклав із місцевим прокурором угоду про визнання винуватості.

Як наслідок – чоловіка у суді визнаного винним за «корупційною» статтею 369 Кримінального Кодексу – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.

7 000, які пропонувалися як хабар – конфісковано в дохід держави. Чоловік має сплатити штраф у 550 неоподаткованих мінімумів – 9 350 гривень. Наразі вирок ще не набув законної сили, оскілки підозрюваний має термін для подачі апеляції.