У Вінниці чиновник вирішив взяти «винагороду» у вигляді техніки

Службова особа Вінницької міської ради отримала у власність опалювальну техніку вартістю у 37 тисяч гривень як винагороду за нестворення перешкод щодо приймання робіт по ремонту дитсадка. Про це стало відомо з офіційного сайту обласної прокуратури.

Фото ілюстраційне, взяте із відкритих джерел

«Прокуратурою Вінницької області, спільно з управлінням захисту економіки у області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, слідчим управлінням Головного правління Національної поліції в області за сприяння Вінницької міської ради викрито факт одержання неправомірної вигоди працівником одного з департаментів», – інформують правоохоронці.

«Під час досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що вказана службова особа, отримала у свою власність опалювальну техніку загальною вартістю 37 тис. гривень за не створення перешкод при прийманні будівельно – монтажних робіт та підписання актів виконаних робіт підприємству, що проводить ремонті роботи дошкільного навчального закладу у м. Вінниці», – констатують у прокуратурі.

Наразі правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди. Вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.