У Львові від учасника АТО «попросили» 18 тисяч

У Львові посадовець вимагала від учасника АТО 18 тисяч гривень – за оформлення матеріальної допомоги на 100 тисяч гривень, – інформує прес-центр СБУ.

Фото з офіційного сайту СБУ

Відтак тепер працівницю Центру надання послуг учасникам бойових дій Львівської міської ради СБУ підозрює у вимаганні хабара.

Як йдеться у повідомленні, правоохоронці встановили, що посадовець вимагала від бійця антитерористичної операції 18 тисяч гривень. За вказану суму посадовець нібито обіцяла безперешкодно оформити встановлену виплату одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань у розмірі сто тисяч гривень.

Оперативники спецслужби затримали чиновницю в одному з парків Львова під час одержання всієї суми неправомірної вигоди. Під час затримання зловмисниця намагалася чинити опір правоохоронцям.

Вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.