Прокуратура передала в суд матеріали щодо депутата Сумської облради

Прокуратура Сумської області направила до суду обвинувальний акт відносно депутата Сумської обласної ради, керівника відділу Державної екологічної інспекції в області – його звинувачують за низкою статей Кримінального Кодексу, у тому числі і «корупційній» – 368 – вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Про це стало відомо з офіційного сайту прокуратури Сумської області.

Фото з офіційного сайту прокуратури Сумської області

Як інформує прес-служба відомства, прокуратурою 25 травня затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника відділу Державної екологічної інспекції у Сумській області, який обвинувачується в низці злочинів.

Зокрема, вказаний службовець, який також є депутатом Сумської обласної ради, щомісячно вимагав від свого підлеглого данину за не перешкоджання роботі та залишення його на посаді. Затримано обранця прокуратурою спільно з Управлінням Служби безпеки України в Сумській області 22 січня 2018 року безпосередньо після отримання 4 тис грн.

Окрім хабарництва депутату інкриміновано використання підроблених листків непрацездатності з метою уникнення дисциплінарної відповідальності, а також заволодіння бюджетними коштами. Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 358 (підроблення документів), ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.